سوالات متداول

سوالات متداول بروزرسانی شده در اردیبهشت 1398

در این صفحه سوالات متداول متقاضیان در رابط با سرمایه گذاری های مختلف در ترکیه و شرایط تحصیل در ترکیه توسط کادر مشاورین شرکت SmartKeyTurkey تهیه شده است. در صورتی که سوال خود را پیدا نمی کنید، با ایمیل مستقیم مجموعه در ارتباط باشید یا از طریق چت آنلاین وب سایت با کارشناس مربوطه سوالات خود را مطرح نمایید.

کشور ترکیه یکی از بهترین مراکز سرمایه گذاری در شاخه های مختلف است طبق آخرین آمار بانک تجارت جهانی، کشور ترکیه را در مقام سیزدهم اقتصاد بین المللی قرار داده است. آخرین نتایج بدست آمده از سازمان گردشگری جهانی، کشور ترکیه هر ساله بین ۵ کشور اول دنیا در جذب توریست می باشدو با عضویت در پیمان ناتو امنیت این کشور را تایید و تضمین می نماید. کادر حقوقی شرکت SmartKeyTurkey مفتخر است تا کارآفرینان و سرمایه گذاران را در زمینه های سرمایه گذاری ملکی ، صنعتی و کشاورزی همیاری نموده و با ارائه راهکارهای هوشمندانه از امتیازات کشور ترکیه بهره مند سازد.
بلی ، افرادی که ملکی به خریداری می نمایند قابلیت فروش یا اجاره همان ملک برای آنان ممکن می شود.
مدارک پیش دانشگاهی و مدارک دوره دبیرستان و مدرک آزمون ورودی YÖS ، شرایط هر دانشگاه و آزمون های ورودی هر دانشگاه با یکدیگر متفاوت می باشد همچنین رشته ها و شرایط افراد هم متغیر می باشند.
بلی ، دانشجویان امکان کار بدون نیاز مجوز از دولت ترکیه و امکان اشتغال بدون محدودیت زمانی برای تمامی دانشجویان بین المللی ممکن می باشد.
خیر، کشور ترکیه در حال حاضر برنامه خاصی جهت ارائه خدمات ویزا کار برای متقاضیان را دارا نمی باشد، اما اگر دانشگاه های ترک فارغ التحصیل شوید و از سمت دانشگاه معرفی شوید شانس بیشتری برای اخذ ویزا کار و در آینده اقامت دائم کشور ترکیه را اخذ خواهید نمود.